So So Yeah x Falko Ohlmer — trička a plakáty se surrealistickou koláží

So So Yeah x Falko Ohlmer – bílé tričko se surrealistickým potiskem

So So Yeah je malý label grafického designéra André Habermanna z Mnichova. Jeho začátky se datují do roku 2010, kdy web SSY původně sloužil jako módní blog. Až za rok se André rozhodl vydat první malou kolekci triček a mikin. Dnes má na kontě už patnáctou, která se obzvláště povedla.

André vsadil na spolupráci se skvělým grafickým designérem/ilustrátorem Falkem Ohlmerem z Hamburku. Mimo projektů pod vlastním jménem se věnuje i práci pro grafické studio Arndt Benedikt, jehož je řídícím členem. Mezi další významné pole působnosti se řadí výuka typografie na Univerzitě aplikovaných věd v Mohuči.

Jeho nezaměnitelný rukopis mu umožnil navrhovat a upravovat řadu publikací, za jejichž zpracování získal několik cen. Mezi portfolio jeho klientů patří třeba Neon Magazin, značky adidas, Puma, Red Bull či aktivistická skupina Greenpeace.

Výsledkem Falkovy spolupráce a značky So So Yeah je limitovaná série fair trade triček (pouze 30 ks) a papírových plakátů se surrealistickou koláží. Trička byla potisknuta technologií přímého digitálního tisku, kdežto plakáty jsou vytisklé sítotiskovou metodou.

Oboje je k dostání v eshopu So So Yeah.

So So Yeah x Falko Ohlmer – plakát
So So Yeah x Falko Ohlmer – bílé triko se surrealistickým potiskem
So So Yeah x Falko Ohlmer – bílé tričko se surrealistickým potiskem
So So Yeah x Falko Ohlmer – detail potisku trička – digitální tisk
So So Yeah x Falko Ohlmer – detail potisku trička – digitální tisk
So So Yeah x Falko Ohlmer – detail potisku plakátu – sítotisk
So So Yeah x Falko Ohlmer – plakáty
So So Yeah x Falko Ohlmer – plakáty