Letní tip: Průhledné kšilty proti slunci

Kšilty proti slunci — barevné — průhledné

Kšiltovka je během léta nepostradatelným pomocníkem při ochraně před ostrým přímým sluncem. Co ale dělat v případě, že nechcete mít pokrytou celou hlavu?

Řešením je kšilt proti slunci, který byl vždy vidět na tenisových kurtech nebo golfových hřištích. Užitečnost tohoto doplňku se víc a víc dostává mimo sportoviště, vedle basic modelů se najdou i výrazné kousky, které doplní letní outfit na jedničku. Takovým příkladem jsou barevné průhledné kšilty. Několik takových typů se objevilo i letos v tuzemských a zahraničních eshopech.

Urban Classics Holographic Visor

Velice efektní kousek s duhovým efektem krycího plastu, černým lemem na vnitřní straně se síťovanou podšívkou. Z celé pětice jednoznačně TOP.

Cena: 279 Kč
Nalezeno v eshopu: Queens

Průhledný letní kšilt proti slunci — duhový — Urban Classics Holographic Visor

La Double 7 Colorblock Visor

Dvoubarevný kousek bez zapínání vzadu, je opatřený gumo, přirozeně se tak přizpůsobí obvodu hlavy. Pásek je ze syntetiky, na vnitřní straně je jemná podšívka. Vzhledem udělá sice velkou parádu, krycí vlastnosti jsou výrazně nižší oproti předchozímu modelu.

Cena: 279 Kč
Nalezeno v eshopu: Nordstrom

Průhledný letní kšilt proti slunci — růžový, žlutý — La Double 7 Colorblock Visor

Rag & Bone Mesh Clear Visor

Sofistikovaný kšilt s modrým plastem, na jehož vnější straně je síťovina, která jednak působí v kombinaci s modrou velmi efektně, jednak funguje zvyšuje míru stínění. Pásek je ze syntetiky s podšívkou na vnitřní straně. Změna obvodu je řešena elastickým gumovým páskem.

Cena: 2 328 Kč
Nalezeno v eshopu: Nordstrom

Průhledný letní kšilt proti slunci — modrý — Rag & Bone Mesh Clear Visor

SVNX Clear Plastic Black Visor

Jednoduchý jednobarevný kšilt černé barvy s gumovým páskem vzadu. Vzhledově sice není až tak zajímavý, stínícími vlastnostmi je na špici.

Cena: £ 10,12
Nalezeno v eshopu: Asos

Průhledný letní kšilt proti slunci — černý — SVNX Clear Plastic Black Visor

Fila Translucent Visor

Nakonec klasika od Fily, jejíž kšilty jsou na tenisových kurtech jako doma. Specifikum tohoto kšiltu temně modré barvy spočívá v tloušťce samotného plastu, jen tak ho nepřelomíte pokud na něj nedopatřením sednete. Textilní část dobře saje pot, obvod se mění pomocí nastavitelného pásku.

Cena: 799 Kč
Nalezeno v eshopu: Queens

Průhledný letní kšilt proti slunci — temně modrý — Fila Translucent Visor