Saka – pánská

PPaul Smith pánské oblečení

Luxusní pánská móda Paul Smith

Luxusní pánská móda britské značky Paul Smith se zajímavou historií. Jaká byla ironie osudu, která zamíchala kartami jejího zakladatele?

2/4/2014
Frisur panske oblečení jaro/léto

Pánská móda Frisur – jaro/léto 2014

Ze stejného konceptu, jako u dámského oblečení, vychází i pánská kolekce značky Frisur. Tedy inspirace estetikou Divokého západu z přelomu 18. a 19. století.

31/3/2014
Fifty Shades of Grey by Micah Cohen – dámská a pánská vyšší móda

Shades of Grey by Micah Cohen — lookbook jaro/léto 2014

Zakladatelem je návrhář Micah Cohen. V roce 2009 realizoval svoji myšlenku tvorby současné pokrokové a nositelné módy. Hlavním motorem jeho práce je právě hledání kompromisu/středu mezi dvěma extrémy, s kterými se móda odjakživa potýká, těmi jsou styl a praktičnost.

20/3/2014
Pattern a jeho nová kolekce podzim/zima 2013

Zajímavý vývoj české značky Pattern

Tvorba značky Pattern se začala ubírat jiným směrem. Od vyloženě volnočasového streetového oblečení se sportovnějším vzhledem a výraznějšími barvami se dostala ke streetové módě elegantnějšího rázu.

29/11/2013
Pánská móda z Paříže – Commune de Paris

Commune de Paris – podzimní a zimní kolekce 2013 pro pány

Kolekce podzim/zima 2013 je vyloženě naplněna ležérní elegancí a smyslem pro detail. Zastoupena je vynikajícími luxusními košilemi se vzory i bez, zajímavými pletenými svetry, teplými podzimními bundami, stylovými kabáty a kalhotami. Najde se i několik kousků sportovních sak. Samozřejmostí jsou trička s potisky.

1/11/2013
Kele – pánské oblečení, podzim/zima 2013

Osobitý styl pánského oblečení Kele

Tématem je láska k přírodě, fascinace divokým lesním životem, přírodními texturami a barvami. V přicházející kolekci se objeví košile, trička s dlouhým rukávem, svetry, kabáty, saka a kalhoty.

19/8/2013
Francouzská móda Commune de Paris

Příjemná uhlazenost pánské módy Commune de Paris

Relativně mladá francouzská značka Commune de Paris je charakteristická zejména svým uhlazeným stylem a promyšlenými detaily při použití zajímavých barevných kombinací. Kvalitu každé série vždy podtrhuje výborná prezentace.

22/5/2013