Černý kožený batoh na záda Asos

Asos – kožený batoh na záda, semišový, černý, trendy batoh

Oblíbený a úspěšný e-shop Asos začal působit na trhu s módou v roce 2000. O čtyři roky později se pustil do vlastní výroby dámské módy, ke které v roce 2007 připojil produkci oblečení pro pány. Dodnes stojí se svou vlastní značkou hrdě vedle stovek dalších z jeho široké nabídky. Úspěšně následuje trendy, volí jednoduché a pohledné střihy, příjemné barvy, v neposlední řadě často konkuruje cenou.

Zobrazit batoh v e-shopu Asos >>

Krom oblečení a bot se věnuje výrobě doplňků. Jedním ze zajímavých zástupců je černý batoh na záda z dvou druhů kůže. Převážná část je ze semiše (broušené kůže), jen spodek je zhotoven z kůže s lesklou úpravou. Horní klopa, uzavírající hlavní úložný prostor dvěma karabinami, je zhotovena z lesklého syntetického materiálu.

Uložení předmětů je možné jen v hlavním úložném prostoru (je jištěný stahovací šňůrkou) vystlaném polyesterovou podšívkou. K uchování drobností dobře poslouží vnitřní kapsa na zip.

Vnější část je vybavena nastavitelnými ramenními popruhy s polstrováním a čtveřicí stahovacích popruhů pro změnu hloubky. Batoh dosahuje maximálních rozměrů: 47,5 cm × 26,5 cm × 13 cm (výška × šířka × hloubka).

TIP — mrkněte také na stylové batohy jiných značek >>

Asos – černý kožený batoh na záda, semišový, trendy a stylový batoh
Asos – černý batoh, vnitřní část, podšívka
Asos – kožený batoh – černý, trendy a stylový, ze semiše a lesklé kůže