Asos.com

Asos.com je jeden z největších internetových obchodů s trendy dámským a pánským oblečením, obuví a doplňky. Sortiment obsahuje desetitisíce položek stovek světových značek, které v ČR jen tak neseženete. Ne nadarmo se říká, že „nakupovat v obchodě Asos znamená být trendy“.

Chcete ušetřit v Asosu?

Nakupujte v Britských librách (GBP), které si nastavíte v pravém horním rohu jeho eshopu. Vzhledem k výhodnějšímu kurzu ušetříte desítky až stovky korun v závislosti na ceně zboží.

Chcete se odvděčit za tuto radu?
Před provedením objednávky přejděte do obchodu přes tento partnerský odkaz.

Pomůžete dalšímu fungování tohoto magazínu. Díky

Doby, kdy jste museli hledat originální módu pouze v českých obchodech a e-shopech jsou naštěstí pryč. Rozvoj internetového nakupování se zasloužil o expanzi zahraničních obchodů i na český trh. Dnes už téměř nepocítíte, že nakupujete v zahraničním online obchodě. Doba doručení v e-shopu Asos je expresní – do 4 až 14 pracovních dnů. Velkou měrou za tuto situaci vděčíme tomu, že v tomto e-shopu se pracuje nepřetržitě :).

Stovky tisíc zákazníků jsou spokojeni přístupem a striktním dodržováním podmínek ze strany obchodu Asos. Jedním z praktických příkladů je vrácení peněz za vrácené zboží. Po jeho doručení na určenou adresu dostanete peníze zpět na účet do 14 dní a to bez poplatků.

Velice příjemnou motivací pro nákup v tomto e-shopu jsou také pravidelné slevy až 70 %.

Nakupte více, vyzkoušejte a zbytek zašlete zpět

Nakupování na internetu skýtá řadu výhod, ale i nevýhod. Mezi nejtíživější nevýhodu patří fakt, že zboží si nemůžete vyzkoušet a do doby přijetí balíčku vlastně nevíte, jestli vám bude zakoupené zboží sedět či vyhovovat. Proto se nebojte nakoupit více velikostí, barev a alternativ. Vše si doma v klidu vyzkoušíte a zbytek vrátíte zpět. Nebojte se, nikdo vám hlavu neutrhne, je to běžná praxe. Na vrácení máte 28 dnů. Podrobný návod jak vrátit zboží v shopu Asos.

Zboží, které budete chtít vrátit jednoduše zabalíte (můžete využít pytel, v kterém zboží přišlo, je pro to přizpůsobený, pokud jste jej rozbalili dle pokynů :)), následně ve svém uživatelském účtu si vytvoříte návratový štítek a odešlete ZDARMA zpět Českou poštou nebo prostřednictvím Parcel Shopu (tj. pobočky přepravce PPL). Proces vrácení zboží a vrácení peněz (obchod vrátí částku na bankovní účet příslušný platební kartě, kterou byla objednávka uhrazena) zabere cca 14 dnů.

Jak zaplatíte za zboží?

V České republice jsme zvyklí na platbu za balíček při převzetí na poště, u řidiče pošty, nebo u řidiče přepravní služby. Dá se říci, že jsme v tomto světovou raritou (v zahraničí nic takového neexistuje). A asi se není čemu divit, přestože se serióznost e-shopů zvyšuje, můžete u nás narazit na zdejší nepoctivce. Pak je platba za balíček při převzetí pochopitelná.

Jinak je tomu v zahraničí, za zboží zaplatíte hned při uskutečnění objednávky. Můžete platit platebními kartami (Visa, Mastercard, Maestro atd.), které jsou u nás běžné a umožňují platbu na internetu (pozor! není to sice pravidlem, ale u některých bank si musíte možnost placení na internetu vaší kartou nejdříve aktivovat ve svém bankovnictví, popřípadě nastavit denní limit), což umožňují téměř všechny, i vy takovou jistě vlastníte. Další oblíbenou platební možností je Paypal, ale tento způsob u nás není tak rozšířený a možná jej ani neznáte. Určitě doporučujeme platbu platební kartou – není nic jednoduššíhobezpečnějšího.

Proč nakupovat v e-shopu Asos.com?

  • Desetitisíce módních kousků od stovek světových značek.
  • Pravidelné slevy až 70 %.
  • Poštovné v tomto e-shopu je za €4. Při objednávce nad €35 je poštovné ZDARMA.
  • Dodání z Anglie do týdne.
  • Možnost vrátit zakoupené zboží (celou objednávku či jen některé zboží) do 28 dnů při využití dopravy ZDARMA.
  • Propracovaný systém nakupování.
  • Pevné dodržování stanovených podmínek a pravidel ze strany e-shopu.
  • Veškeré zboží v nabídce je SKLADEM.

Co by vás mohlo zaskočit?

  • V e-shopu Asos je možné platit pouze platebními kartami (pro nás běžné karty Visa, Maestro, Mastercard) nebo službou PayPal.
  • Jazyk e-shopu není v Češtině, pro zákazníky z Česka pouze Angličtině.

Pokud máte dotazy k nákupu v tomto obchodě, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@urbag.cz, rád vám poradím a pomůžu a zodpovím otázky. Jsem partnerem e-shopu Asos.