Asos.com

Asos.com je jeden z největších internetových obchodů s trendy dámským a pánským oblečením, obuví a doplňky. Sortiment obsahuje desetitisíce položek stovek světových značek, které v ČR jen tak neseženete. Ne nadarmo se říká, že „nakupovat v obchodě Asos znamená být trendy“.

Chcete ušetřit v Asosu?
Nakupujte v britských librách (GBP), které si nastavíte v pravém horním rohu jeho eshopu.

Doby, kdy jste museli hledat originální módu pouze v českých obchodech a e-shopech jsou naštěstí pryč. Rozvoj internetového nakupování se zasloužil o expanzi zahraničních obchodů i na český trh. Dnes už téměř nepocítíte, že nakupujete v zahraničním online obchodě. Doba doručení v e-shopu Asos je expresní – do 4 až 14 pracovních dnů. Velkou měrou za tuto situaci vděčíme tomu, že v tomto e-shopu se pracuje nepřetržitě :).

Stovky tisíc zákazníků jsou spokojeni přístupem a striktním dodržováním podmínek ze strany obchodu Asos. Jedním z praktických příkladů je vrácení peněz za vrácené zboží. Po jeho doručení na určenou adresu dostanete peníze zpět na účet do 10 dní a to bez poplatků.

Velice příjemnou motivací pro nákup v tomto e-shopu jsou také pravidelné slevy až 70 %.

Nakupte více, vyzkoušejte a zbytek zašlete zpět

Nakupování na internetu skýtá řadu výhod, ale i nevýhod. Mezi nejtíživější nevýhodu patří fakt, že zboží si nemůžete vyzkoušet a do doby přijetí balíčku vlastně nevíte, jestli vám bude zakoupené zboží sedět či vyhovovat. Proto se nebojte nakoupit více velikostí, barev a alternativ. Vše si doma v klidu vyzkoušíte a zbytek vrátíte zpět. Obchod Asos k tomuto účelu se zásilkou posílá i předvyplněný formulář pro vrácení zboží i s instrukcemi. Nebojte se, nikdo vám hlavu neutrhne, je to běžná praxe. Na vrácení máte 28 dnů.

Zboží, které budete chtít vrátit jednoduše zabalíte, vytvoříte návratový štítek pomocí webové aplikace a odešlete ZDARMA zpět Českou poštou. Proces vrácení zboží a vrácení peněz (obchod vrátí částku na bankovní účet příslušný platební kartě, kterou byla objednávka uhrazena) zabere cca 14 dnů.

Jak zaplatíte za zboží?

V České republice jsme zvyklí na platbu za balíček při převzetí na poště, u řidiče pošty, nebo u řidiče přepravní služby. Dá se říci, že jsme v tomto světovou raritou (v zahraničí nic takového neexistuje). A asi se není čemu divit, přestože se serióznost e-shopů zvyšuje, můžete u nás narazit na zdejší nepoctivce. Pak je platba za balíček při převzetí pochopitelná.

Jinak je tomu v zahraničí, za zboží zaplatíte hned při uskutečnění objednávky. Můžete platit platebními kartami (Visa, Mastercard, Maestro atd.), které jsou u nás běžné a umožňují platbu na internetu (pozor! není to sice pravidlem, ale u některých bank si musíte možnost placení na internetu vaší kartou nejdříve aktivovat ve svém bankovnictví, popřípadě nastavit denní limit), což umožňují téměř všechny, i vy takovou jistě vlastníte. Další oblíbenou platební možností je Paypal, ale tento způsob u nás není tak rozšířený a možná jej ani neznáte. Určitě doporučujeme platbu platební kartou – není nic jednoduššíhobezpečnějšího.

Proč nakupovat v e-shopu Asos.com?

  • Desetitisíce módních kousků od stovek světových značek.
  • Pravidelné slevy až 70 %.
  • Poštovné v tomto e-shopu je za €4 (cca 100 Kč). Při objednávce nad €30 (cca 760 Kč) je poštovné ZDARMA.
  • Dodání z Anglie do týdne.
  • Možnost vrátit zakoupené zboží (celou objednávku či jen některé zboží) do 28 dnů při využití dopravy ZDARMA.
  • Propracovaný systém nakupování.
  • Pevné dodržování stanovených podmínek a pravidel ze strany e-shopu.
  • Veškeré zboží v nabídce je SKLADEM.

Co by vás mohlo zaskočit?

  • V e-shopu Asos je možné platit pouze platebními kartami (pro nás běžné karty Visa, Maestro, Mastercard).
  • Jazyk e-shopu není v Češtině. Můžete vybírat mezi Angličtinou, Němčinou, Španělštinou, Italštinou, Francouzštinou a Ruštinou.

Pokud máte dotazy k nákupu v tomto obchodě, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@urbag.cz, rádi vám poradíme a pomůžeme a zodpovíme otázky. Magazín URBAG je partnerem e-shopu Asos.