Tenisky české rodinné značky BotyLuks z Jablonce nad Nisou

BotyLuks — české tenisky — české boty — kožené — vycházkové tenisky — pánské, dámské — modré

V Jablonci nad Nisou působí rodinná značka BotyLuks, jejíž historie se začala psát v roce 1992. Vstoupila tehdy na trh jako výrobce pánských a dámských pantoflí. Počáteční úspěch však vystřídala krize kolem roku 1998 vlivem přívalu levné asijské produkce. Dodnes se však značka udržela, aby přišla s novým konceptem, který by ji měl dostat do širšího povědomí.

Novou éru odstartovala vytvořením tenisek formálnějšího vzhledu a to jak v pánském, tak dámském provedení. Podrážka je z bílé pryže se záměrným zašpiněním. Ke svršku z prodyšné kůže s hezkou kresbou o tloušťce 0,9 mm je přilepena kvalitním lepidlem bránícím proniknutí vlhkosti. Ploché tkaničky v barvě bílé slonoviny jsou provlečeny niklovými kroužky.

Tenisky jsou zpracovány kvalitně i zevnitř. Podšívka není textilní, nýbrž kožená, jak je zvykem u bot prémiové kvality. Tímto se značně prodlužuje životnost. Nechybí ani polstrování, pro dosažení většího pohodlí. O kvalitním provedení svědčí poskytovaná 3letá záruka.

Nejvýraznější z celé současné nabídky jsou dvě verze — tmavě modrá a hnědá. Veškerá produkce probíhá v rodinné dílně v Jablonci, jde tedy 100% o české boty.

Tenisky jsou k dostání v oficiálním eshopu značky BotyLuks.

BotyLuks — české boty — české tenisky — kožené — vycházkové tenisky — pánské, dámské — modré
BotyLuks — české tenisky — české boty — kožené — vycházkové tenisky — pánské, dámské — hnědé
BotyLuks — české boty — české tenisky — kožené — vycházkové tenisky — pánské, dámské — hnědé
BotyLuks — české tenisky — české boty — kožené — vycházkové tenisky — dámské — hnědé
BotyLuks — štoček
BotyLuks — krabice na boty