Pozvánka k představení nové kolekce streetwearového oblečení Filipa Hiekeho

Filip Hieke – pozvánka na představení streetwearové kolekce oblečení

Mezi zajímavé události z prostředí české módy se zařadí představení kolekce streetwearového oblečení s názvem Pack Up Your Five Plums od Filipa Hiekeho — návrháře a studenta Ateliéru módní tvorby na pražské UMPRUM.

Prezentace, jíž základem bude módní přehlídka, proběhne v unikátním prostoru PopUpStore na adrese Havanská 3A na Praze 7 a to v pondělí 29. 9. 2014. Uvolněnou atmosféru navodí dobré pití a příjemná hudba.

Kolekce Pack Up Your Five Plums původně vznikala jako školní práce, avšak Filip se nakonec rozhodl ji rozvinout, aby se dostala mimo akademickou půdu. Je koncipovaná jako high-streetwear a reaguje na rostoucí poptávku kvalitní a originální urban módy především z řad aktivních mužů. Ani dámy by si neměly nechat tuto událost ujít, neboť současným trendem dámské módy jsou oversize střihy triček a mikin.

K odtajnění celé kolekce dojde až v pondělí, nicméně z uvolněných ukázek se zdá, že půjde o velice zajímavý počin. O to víc zajímavější díky unikátní výtvarné technice zvané kyanotypie použité k realizaci potisků u některých kusů oblečení či doplňků.

Filip touto přehlídkou také upozorní na spuštění vlastního eshopu, které proběhne přesně za týden po přehlídce 6. 10. 2014.

Vstup na přehlídku je zdarma.

Program akce:

17.30 — Welcome drink
18.00 — Módní přehlídka kolekce Pack Up Your Five Plums
18.30–22.00 — Prezentace jednotlivých kusů z kolekce, pití i nenucená zábava

Adresa a dostupnost:

PopUpStore.cz: Havanská 3A, Praha 7 – 4 minuty od tramvajové zastávky Letenské náměstí

Odkazy:

Filip Hieke — filiphieke.cz
Filip Hieke obchod — filiphiekestore.com (spuštění 6. 10. 2014)
Filip Hieke Facebook — facebook.com/pages/Filip-Hieke/212907508736824
Filip Hieke Facebook událost — facebook.com/events/571158176343186

Filip Hieke – pozvánka na představení streetwearové kolekce oblečení