Pozvánka na Holešovice Fashion Market 10

Holešovice Fashion Market 10

Od pátku 28. 11. do neděle 30. 11. se haly 13 a 40 v Holešovické tržnici v Praze bude probíhat jubilejní desáté pokračování trhu s nezávislou módou, šperky a designem Holešovice Fashion Market.

Na akci se představí přes 150 originálních prodejců a designérů z České republiky a Slovenska, kteří prošli výběrem.

Součástí akce budou zajímavé workshopy. Po celou dobu budou hrát Djs, nebude chybět kvalitní občerstvení jak pro milovníky masa, tak pro vegetariány. Večerní program bude pokračovat oblíbenými after parties.

Holešovice Fashion Market je otevřen pro každého v každém věku. Pro rodiče s dětmi je připraveno divadélko pro děti, opět bude fungovat také dětský koutek. Obě haly jsou vytápěné, s kvalitním zázemím.

Vstup je opět zdarma a bez bariér.

Za tři roky konání Fashion Marketů v rámci projektu Nové trhy, se akce stala oblíbenou společenskou událostí, která vytváří prostor pro sdílení kreativního a inspirativního prostředí nejen pro současnou módní a designovou scénu, ale i pro další formy umění. Tímto se také zásadně podílí na podporování lokálních tvůrců. Akci pořádají nezávislé módní značky Love MusicPlazmalab, které zde budou opět prezentovat své nejlepší výrobky. Více informací najdete na www.novetrhy.cz.

Místo konání: Holešovice, Pražská tržnice, haly č. 13 a 40, Bubenské nábřeží 306/13

Web: www.novetrhy.cz, www.holesovicefashionmarket.cz

Facebook: https://www.facebook.com/holesovicefashionmarket
Událost: https://www.facebook.com/events/1468584390070524/?ref=ts&fref=ts