Elegantní sluchátka Molami Plica

Sluchátka Molami Plica, černá

Od svého vzniku roku 2011 se značka Molami specializuje na ne příliš tradiční segment trhu a to na designová sluchátka, která jsou svým půvabným vzhledem vhodná zejména pro něžné pohlaví.

Během tří let se v nabídce stihly usadit tři modelové řady. O jedné z nich jsem se zmínil již před rokem, jednalo se o skvělá sluchátka Molami Twine ve tvaru čelenky v bílé nebo černé barvě. Zastávala tak nejen prostředek k poslechu hudby, ale i praktický a velice elegantní módní doplněk.

V prosinci tohoto byl uveden na trh čtvrtý model pod názvem Plica.

Pohodlná sluchátka střední velikosti

Sluchátka minimalistického vzhledu s aerodynamickým tvarem se řadí do kategorie střední velikosti. Na uších pěkně sedí díky odjímatelnému polstrování, které je možné vyprat.

Pro potažení náhlavníku a sluchátek posloužila kvalitní kůže bílé či černé barvy. Designéři zapracovali i na kontrastních detailech, kterými jsou kovové části zlaté barvy.

Kabel s mikrofonem a dálkovým ovládáním

Velkým pozitivem je dálkové ovládání se třemi tlačítky (spuštění/zastavení přehrávání, předcházející skladba, následující skladba) včetně mikrofonu umístěné na kabelu obaleném tkanivem (lze ji omývat). Tato vychytávka umožňuje přijmutí a ukončení hovoru, pokud používáte k přehrávání hudby svůj telefon. Ovládání je kompatibilní se zařízeními značek Apple, Blackberry a HTC. U ostatních je využití funkce nejisté. Kabel se připojuje pomocí klasického 3,5mm jack stereo konektoru.

Čistý zvuk a hutné basy

Po zvukové stránce sluchátka Molami Plica rozhodně nezaostávají. Mohou se pyšnit hutnými basy a čistotou tónů v celém frekvenčním rozsahu 20 Hz až 18 kHz díky dynamickým měničům o průměru 40 mm.

Citlivost či odborně akustický tlak (SPL = Sound Pressure Level) je udáván v 102 dB při 100mV a frekvenci 1 kHz. Impedance je 32 Ω.

Sluchátka jsou dostupná v e-shopu značky. Poštovné v rámci EU je 6 €.

Designová sluchátka Molami Plica, černá
Originální sluchátka Molami Plica, bílá
Černá sluchátka Molami Plica
Bílá sluchátka Molami Plica
Sluchátka Molami Plica, černá
Sluchátka Molami Plica, bílá
Černá sluchátka Molami Plica
Bílá sluchátka Molami Plica
Černá sluchátka Molami Plica
Bílá sluchátka Molami Plica
Sluchátka Molami Plica dálkové ovládání
Sluchátka Molami Plica dálkové ovládání
Sluchátka Molami Plica, černý tkaný kabel
Sluchátka Molami Plica, bílý tkaný kabel