Černé batohy Patagonia do školy/přírody/města

Patagonia — černý batoh — městský, outdoor, školní — nepromokavý — Black Hole Pack 25l

Batohy Patagonia univerzální černé barvy najdou uplatnění ve městě, přírodě i ve škole. Zásadně se liší vybavením, použitým materiálem, pojí je vysoká míra komfortu, kvalita podložená mnohaletou historií značky a v neposlední řadě výrobní proces splňující pravidla udržitelného rozvoje. K dostání jsou v eshopu spolu s dalšími barevnými verzemi.

První Black Hole Pack o objemu 25 l je zhotoven z polyesteru s dvěma povrchovými úpravami. Vrstva TPU (termoplastického polyurethanu) mu přidává na pružnosti, větší odolnosti vůči mechanickému poškození a nepromokavost, která je podpořena druhou vrstvou DWR (durable water repellent), jejíž hlavní úkol spočívá v odpuzování vody. Přední strana je vybavena skrytou vertikální kapsou na zip, horní kapsou na zip na víku, po stranách jsou dvě menší kapsy. V hlavním úložném prostoru, do něhož se přistupuje dvoucestným zipem, je přihrádka na 15″ laptop, síťová kapsa, organizér s několika přihrádkami včetně komor pro psací potřeby a karabinou pro klíče. Zadní strana je dobře zpevněná a pohodlná, silné ramenní popruhy s polstrováním jsou doplněny o stahovací hrudní pásek s přezkou.

Třicetilitrová verze batohu Black Hole Pack je z hlediska použitého materiálu stejná, liší se zásadně ve vybavenosti. Hlavní úložný prostor je rozdělený do dvou komor uzavíratelných dvoucestnými zipy. Větší komora s dvěma přihrádkami pro laptop/tablet je prostornější, druhá komora s menší hloubkou je vybavena organizérem s velkým množstvím přihrádek. Na horní straně batohu je kapsa na zip s velmi jemnou výstelkou pro uložení brýlí. Vpředu je několik průvleků pro improvizované připevnění dalších předmětů. Hloubku batohu lze přizpůsobit aktuálním potřebám pomocí dvou malých popruhů s přezkou nad bočními kapsami. Zadní panel je polstrovaný, stejně jako ramenní popruhy vybavené hrudním stahovacím popruhem, další stahovací popruh je vespod.

Patagonia — černý batoh — městský, outdoor, školní — nepromokavý — Black Hole Pack 30l

Batoh Linked Pack v 18l a 28l verzi je vyroben z odolného balistického nylonu CORDURA®. Je vhodný pro ty, kteří nepotřebují příliš drobných úložných přihrádek. Obsahuje jednu vysokou přední kapsu s horizontálním zipem, čtyři šikmé horní popruhy (dva vepředu, dva vzadu) pro improvizované připevnění. V hlavním úložném prostoru stahovatelném šňůrkou a popruhem s hákem je přihrádka pro laptop a malá kapsa na zip. Zadní panel ze síťoviny je měkčený, polstrované popruhy lze sepnout hrudním páskem, sepnutí nad boky je možné dalším páskem s přezkou v dolní části batohu.

Patagonia — černý batoh — městský, outdoor, školní — nepromokavý — Linked Pack

Arbor Classic Pack s objemem 25 l je batoh klasického střihu a prostšího vybavení z recyklovaného polyesteru s voduodpudivou vrstvou DWR (durable water repellent). Na jeho přední straně je kapsa na zip, do hlavního úložného prostoru se přistupuje po odejmutí víka s dvěma přezkami, na jehož vnitřní straně je kapsa na zip, následuje povolení stahovací šňůrky. Uvnitř je přihrádka na laptop. Zadní panel i popruhy jsou polstrované.

Patagonia — černý batoh — městský, outdoor, školní — nepromokavý — Arbor Classic Pack