Batohy The North Face černé barvy s nepromokavou úpravou

The North Face — černé batohy — nepromokavé — waterproof backpacks

Značka The North Face z USA známá díky kvalitnímu oblečení, botám a doplňkům navrženým i do nejdrsnějších klimatických podmínek nabízí spoustu produktů, které jsou přizpůsobené k běžnému nošení ve městě. Patří mezi ně i batohy, z nichž zaslouží pozornost např. modely Back Future Berkley, Kaban, Peckham. Spojuje je minimalistický vzhled, nepromokavost, propracovaný dělený úložný prostor s dostatečným objemem.

V černé barvě je naskladnily obchody Freshlabels, Footshop.

The North Face — Back Future Berkley

The North Face — Back Future Berkley — černý batoh — městský — školní — nepromokavý — waterproof backpack — black

Batoh o objemu 20 l z polyesteru s PVC na povrchu vhodný pro každodenní nošení (tzv. daypack) do práce, do školy, při brouzdání městem. Vnitřní prostor je rozdělený na hlavní přihrádku, vyztuženou přihrádku pro 15″ laptop a menší kapsu na drobnosti. Zvenčí na přední straně je jedna prostorná kapsa, nahoře polstrovaná kapsička pro uložení brýlí nebo klíčů s možností zajištění plastovou karabinkou. Nad jedním z polstrovaných popruhů je skrytá minikapsička. Zadní část je komfortní díky polstrování.

Rozměry: 29 × 46 × 15 cm
Hmotnost: 645 g

The North Face — Back Future Berkley — černý batoh — boční pohled
The North Face — Back Future Berkley — černý batoh — zadní pohled

The North Face — Kaban

The North Face — Kaban — černý batoh — městský — outdoor — nepromokavý — waterproof backpack — black

Batoh z nylonu a polyesteru (v poměru 70:30) na povrchu s PVC o objemu 26 l je vhodný jak do města, tak mimo něj. Hlavní úložný prostor je rozdělaný na jednu velkou a několik menších, do kterých lze uložit např. telefon, tablet, psací potřeby, peněženku či jiné drobnosti. Vhod přijde síťovaná kapsička s karabinou. Za hlavním úložným prostorem je samostatná kapsa na zip s polstrováním pro uložení 15″ laptopu. Na bocích jsou dvě volně přístupné kapsy pro nošení lahví atp. Zadní strana je vybavena systémem FlexVent™ s výztuží a odvětráváním. Polstrované popruhy jsou vybaveny spojovací přezkou.

Rozměry: 50 × 28 × 11 cm
Hmotnost: 1 210 g

The North Face — Kaban — černý batoh — boční pohled
The North Face — Kaban — černý batoh — zadní pohled

The North Face — Peckham

The North Face — Peckham — černý roll-top batoh — městský — outdoor — nepromokavý — waterproof backpack — black

Batoh Peckham z nylonu se řadí do kategorie roll-top batohů s variabilním objemem (nabízí maximálně 27 l). Úložný prostor je rozdělený na hlavní kapsu, přihrádku na laptop s úhlopříčkou 15″ a další přihrádku na menší předměty (např. tablet, knihy). Zvenčí je prostorná kapsa z pružného materiálu uzavíratelná na zip. Nad popruhy v horní části je skrytá kapsa rozprostřená po celé šíři batohu. Ramenní popruhy jsou polstrované, uprostřed se spojovací přezkou. Zadní část je vyztužená.

Rozměry: 48 × 26 × 16 cm
Hmotnost: 1 350 g

The North Face — Peckham — černý roll-top batoh — zadní pohled