Basketbalové boty Nike KD 7 Ext Floral s půvabným květinovým vzorem

Nike KD 7 EXT Floral – basketbalové boty, Kevin Durant, modré, květinový vzor, saténový svršek

Basketbalové boty Nike KD 7 s futuristiským designem nesou jméno hráče Kevina Duranta aktuálně působícího v týmu Oklahoma City Thunder v severoamerické NBA. Vydání prvního modelu této sedmé generace připadlo na 4. července roku 2014. Přestože jsou ve stáji Nike nováčkem, na pulty obchodů se už dostala slušná řádka variant vzbuzujících rozruch v komunitě fanoušků sneakers.

Dnešním dnem se řada rozrostla o neobyčejnou verzi KD 7 Ext Floral se saténovým svrškem modré barvy s výtvarně velmi zdařilým květinovým vzorem, jehož paleta barev — skládající se z červené, fialové, zlatavé a zelené — působí velmi půvabně. Toto vizuální pojetí dostává do pozadí jinak výrazné křivky kolem kotníku. Dopředu se dostává kožený hnědý zapínací pruh na suchý zip kopírující nárt, hnědá kožená podšívka a v neposlední řadě podrážka bílé barvy, v jejíž zadní části najdete vzduchový polštář Zoom Air.

Boty se objeví v shopu Nike.com s cenovkou okolo € 180. V tomto případě je poštovné do ČR zdarma (při výši objednávky do € 50 je stanoveno na € 5).

Nike KD 7 EXT Floral – basketbalové boty, saténové, Kevin Durant, s květinovým vzorem
Nike KD 7 EXT Floral – boty – basketbalové, Kevin Durant, květinový vzor, saténový svršek
Nike KD 7 EXT Floral – basketbalové boty, květinový vzor, Kevin Durant, saténový svršek
Nike KD 7 EXT Floral – basketbalové boty, Kevin Durant, modré, květinový vzor, saténový svršek
Nike KD 7 EXT Floral – basketbalové boty, Kevin Durant, podrážka