Retart

Retart přináší trička a kšiltovky s celopotiskem

Slovenský Retart uvádí novinky na léto — kšiltovky a trička s celopotiskem (tzv. all-over print), na kterých se podíleli slovenské výtvarnice Barbora Idesová, Juliana Chomová a výtvarník Mišo Ormos.

29/6/2017
Barevné zimní čepice Retart

Barevné zimní čepice Retart

Slovenský Retart reaguje na příchod chladného počasí. Tentokrát vyrobil barevné zimní čepice s motivy z rukou čtveřice výtvarníků upletené na Slovensku.

15/12/2016
Retart — kryty na iPhone 4/4s, iPhone 5/5s, iPhone 6/6s, kryty na mobil s ulistracemi, iPhone case

Kryty pro iPhone s ilustracemi od labelu Retart

S příchodem podzimu se slovenský Retart přihlásil s novým produktem, který se v jeho portfoliu objevil vůbec poprvé. Novinkou jsou kryty pro iPhone zdobené krásnými ilustracemi známých umělců.

3/10/2015
Retart — letní klobouk, barevný klobouk proti slunci, summer hat, sun hat

Letní klobouk labelu Retart chránící před sluncem

Slovenský label Retart tentokrát přinesl letní klobouk chránící před sluncem. Nese ilustraci od šikovné ilustrátorky Daniely Olejníkové. Každý kus je unikátní vzhledem k orientaci potisku na plátně, z kterého jsou klobouky ušity.

20/8/2015
Retart – kšiltovky s rovným kšiltem, pětipanelky, 5 panel cap

Povedené kšiltovky pětipanelky s potiskem labelu Retart

Slovenský label Retart, zaměřený na doplňky nesoucí rukopis mnoha šikovných ilustrátorů, přidal do svého portfolia novinku — kšiltovky s pětipanelovým střihem (pětipanelky). Tentokrát se na kolekci podíleli umělci: Juliana Chomová, Alica Gurínová, Boris Sirka a Karol Banach.

8/6/2015
Retart šátek na krk

Šátky na krk s ilustracemi značky Retart

Nové šátky na krk z velice příjemné viskózy někdy také označované jako „umělé“ hedvábí. Každý kousek je nositelem krásné ilustrace od šikovných kreativců.

17/7/2014
Retart – barevné šátky na krk

Úžasné barevné šátky na krk labelu Retart

Label Retart přináší sérii šesti barevných šátků s ilustracemi od šikovných výtvarníků ze Slovenska a Česka. Vyrobeny jsou z vysoce funkčního materiálu velké pevnosti. Jsou velice příjemné na dotek a v zimě pěkně zahřejí.

3/11/2013
Retart label

Retart – originální Slovenský label

Retart je slovenský label prezentující současné slovenské a české umělce prostřednictvím unikátních a praktických produktů v malých sériích. Nejnovějším počinem je peněženka připomínající 20. výročí rozdělení Československa.