Zajímavá dámská móda zámořské značky Penfield – jaro/léto 2014

Penfield – dámská móda – vzorovaná košile, černé šortky, taška

V našich končinách zcela neznámá, avšak v zámoří velice oblíbená značka Penfield z města Hundson (stát Massachusetts) oslaví příští rok kulaté 40. narozeniny. Úctyhodný věk dává tušit, že v módním světě vystupuje jako ostřílený matador.

Na druhou stranu byste mohli očekávat, že se bude držet zpátky u svých kořenů, její móda bude usedlejší a méně výrazná. Ale je tomu právě naopak. Z uvedených outfitů je zcela patrné, že drží krok se současnými módními trendy. Střihy, materiály a používanými vzory by se dala zařadit mezi skupinu značek Obey, Supremebeing, Stussy. Stylovými batohy si ji lze představit i vedle kanadské značky Herschel Supply.

Pochopitelně si z dřívějších let odnáší záměr vyrábět kvalitní volnočasové oblečení vhodné jak do města, tak do přírody. Důraz je kladen na pohodlíodolnost vůči klimatickým jevům.

Kolekce na letošní jaro a léto vypadá více než zajímavě. V nabídce se objevily půvabné košilešortky i trička. Najdete v ní také zajímavé kalhoty s poněkud širším střihem, což není v posledních letech příliš obvyklé. Nechybí mikinybundy sportovnějšího vzhledu pro chladnější dny a (hlavně) noci.

Penfield je k dostání v eshopu Asos.

Penfield – dámská móda – tričko s květinami, bordó šortky
Penfield – dámská móda – dámské tričko, šortky s květinami, kšiltovka
Penfield – dámská móda – oranžová mikina, černé kalhoty
Penfield – dámská móda – černá košile, bordó kalhoty
Penfield – dámská móda – modrá jarní bunda, bílé šortky se vzorem
Penfield – dámská móda – černá bunda, příruční taška
Penfield – dámská móda – tílko s proužky, šedé šortky, mikina na zip
Penfield – dámská móda – červená bunda s kapucí, šortky
Penfield – dámská móda – modrá bunda, šortky se vzorem