Vycházkové boty – pánské

HUB Footwear — pánské zimní boty s kožešinou, vysoké kotníkové kožené

Pánské zimní boty HUB TVR

Pánské zateplené kotníkové zimní boty TVR nizozemské značky HUB. Parádičky se surovým designem inspirovaným designem pracovních bot.

29/9/2015
ohw? – pánské zimní podzimní kotníkové boty

Podzimní a zimní boty britského labelu ohw? — kolekce pro rok 2014

Ohw? je rodinná značka z Británie, kterou vede už třetí generace. Jejím cílem je výroba velice kvalitní pánské obuvi současného designu. Dává si záležet na tom, aby její boty poutaly pozornost, zejména však klade důraz na funkci — prioritou je pohodlí a odolnost.

23/10/2014
Boty perka — Chelsea boots — dámské

Boty perka alias Chelsea Boots

Boty perka (v angličtině známá jako Chelsea Boots) jsou známá po desetiletí jako formální kotníkové boty s charakteristickým designem bez šněrování.

15/10/2014
Splendix – tenisky a kotníkové boty

Skvělé kotníkové boty a tenisky slovenské značky Splendix

Značka se objevila na trhu již před půl rokem s pilotní kolekcí jarních/letních tenisek. A protože sklidila slušný úspěch, začalo se pracovat na další, tentokrát podzimní/zimní kolekci, jejíž zveřejnění proběhlo teprve před pár dny.

23/11/2013
Pánské boty a polobotky Frank Wright

Stylové pánské boty a polobotky Frank Wright

Londýnská značka Frank Wright s téměř 130letou historií je zaměřena na výrobu pánské trendové vycházkové obuvi. Jednoduchý design v zajímavých barvách je oblíbený především mezi pány, kteří si potrpí na ležérní avšak uhlazený styl.