Šátky

Retart šátek na krk

Šátky na krk s ilustracemi značky Retart

Nové šátky na krk z velice příjemné viskózy někdy také označované jako „umělé“ hedvábí. Každý kousek je nositelem krásné ilustrace od šikovných kreativců.

17/7/2014
Retart – barevné šátky na krk

Úžasné barevné šátky na krk labelu Retart

Label Retart přináší sérii šesti barevných šátků s ilustracemi od šikovných výtvarníků ze Slovenska a Česka. Vyrobeny jsou z vysoce funkčního materiálu velké pevnosti. Jsou velice příjemné na dotek a v zimě pěkně zahřejí.

3/11/2013
Pánská móda z Paříže – Commune de Paris

Commune de Paris – podzimní a zimní kolekce 2013 pro pány

Kolekce podzim/zima 2013 je vyloženě naplněna ležérní elegancí a smyslem pro detail. Zastoupena je vynikajícími luxusními košilemi se vzory i bez, zajímavými pletenými svetry, teplými podzimními bundami, stylovými kabáty a kalhotami. Najde se i několik kousků sportovních sak. Samozřejmostí jsou trička s potisky.

1/11/2013
Zirkus Zirkus street oblečení

Nová kolekce „World Wild“ německé značky Zirkus zirkus

Nová kolekce s názvem „World Wild“ poukazuje na předměstské divoké nepokoje mladistvých, které jsou důsledkem sociální a ekonomické krize. Obsažené mikiny, trička, šátek, čepice a kšiltovky jsou příznačně laděné pouze do černé a bílé, což dané téma efektně zdůrazňuje.

22/10/2013
Francouzská móda Commune de Paris

Příjemná uhlazenost pánské módy Commune de Paris

Relativně mladá francouzská značka Commune de Paris je charakteristická zejména svým uhlazeným stylem a promyšlenými detaily při použití zajímavých barevných kombinací. Kvalitu každé série vždy podtrhuje výborná prezentace.

22/5/2013
Sistersconspiracy kolekce 2013

Nová pánská kolekce oblečení od Sistersconspiracy

Pro rok 2013 značka Sistersconspiracy navrhla pánskou kolekci oblečení „Ahoy Sailor“ inspirovanou námořní tématikou. Najdete v ní například velice zajímavé šátky nebo trička s námořnickými kresbami navrženými studiem AAKKFOREVER.

27/3/2013
Šátky na krk – Leif Podhajsky

Leif Podhajsky a jeho šátky s autorskými motivy

Grafik a umělec Leif Podhajsky, který spolupracoval s několika velmi známými hudebními umělci nebo uskupeními (Tame Impala, Lykke Li, Shabazz Palaces, Young Magic, The Horrors, Bonobo), zabrouzdá čas od času i do tvorby z oblasti módy. Posledním počinem jsou barevné šátky na krk s perfektními motivy.