Nová pánská kolekce oblečení od Sistersconspiracy

Sistersconspiracy triko

V roce 2005 vznikla značka Sistersconspiracy spojením sil dvou absolventek (Alice Klouzková, Jana Jetelová) VŠUP atelieru Módní tvorby. Záměrem byla tvorba pánského oblečení, které mělo být alternativou pro muže nespokojené s konvenční oděvní produkcí, pro ty, kteří hledají individualitu a osobitý styl.

To se uskupení Sistersconspiracy povedlo a za posledních osm let si vydobylo renomé, díky jemuž mohlo přinášet další kolekce pánského oblečení a přitom se pustit i do tvorby dámského oblečení. Za sebou má také dlouhou řádku realizací na zakázku jako svatební šaty a obleky, styling českých muzikantů, instalace, návrh šatů pro Českou Miss aj.

Pro rok 2013 značka Sistersconspiracy navrhla pánskou kolekci oblečení „Ahoy Sailor“ inspirovanou námořní tématikou. Najdete v ní například velice zajímavé šátky nebo trička s námořnickými kresbami navrženými studiem AAKKFOREVER. Mezi další nosné motivy kolekce patří proužky objevující se u košil. Za zmínku také stojí minimalistický motiv trojúhelníku použitý na tričkách nebo motiv vlnek, který najdete na úžasném svetru s názvem „Pepek“.

V kolekci se objevují také saka, kalhoty, šortkymikiny. Ovšem třešničkou na dortu je pánský overal nebo výrazné barevné ponožky s vlajkami námořní signalizace.

Podívejte se na celý sortiment kolekce „Ahoy Sailor“ (a nejen jí) v e-shopu značky nebo v showroomu v Praze.

Sistersconspiracy čepice
Sistersconspiracy šortky
Sistersconspiracy bunda, kalhoty
Sistersconspiracy košile
Sistersconspiracy kalhoty
Sistersconspiracy košile
Sistersconspiracy svetr, bunda
Sistersconspiracy sako, kalhoty
Sistersconspiracy triko
Sistersconspiracy bunda
Sistersconspiracy košile, šortky
Sistersconspiracy triko
Sistersconspiracy šátek
Sistersconspiracy overal
Sistersconspiracy ponožky