Boty Supra Scissor s výbornou běžeckou siluetou

Supra Scissor — boty — tenisky — sneakers — pánské, dámské — šedé

Na konci prvního červencového týdne se přihlásila o slovo zámořská značka Supra s dalším přírůstkem do rodiny jejích tenisek. Dostaly jméno Scissor a nepochybně neujdou pozornosti nejednoho fanouška bot s běžeckou siluetou. A nestalo se poprvé, Supra má na svém kontě podobné modely Hammer RunNoiz, které vzbudily velký zájem, jímž pomohly kalifornskému brandu vymanit se ze škatulky značek zaměřených pouze na skejtové boty.

Tenisky Supra Scissor se povedly na jedničku. Zapadají do současného designu jako takového. Disponují vlastnostmi, které od tohoto typu bot očekáváte — lehkost, prodyšnost, pohodlnost.

Jejich podrážka má vzestupnou křivku směrem k patě, vpředu navazuje na svršek jak je u běžeckých bot zvykem, špička je zpevněná koženým dílem stejně jako pata. Boky v prostřední části kryje další kožený díl s efektním laserovým výsekem soustavy malých trojúhelníků. Základ svršku je textilní, kulaté tkaničky celkový vzhled harmonizují. Jazyk je optimálně polstrovaný, vnitřek je vystlaný podšívkou. Tvarovanou vložku lze jednoduše vyjmout.

V tuto chvíli je venku pět variant — šedá, černá, bílá s černými detaily, červená s bílými a černými detaily, černá s bílými a červenými detaily. Všechny jsou s bílou podrážkou.

Kde zakoupit?

Supra Scissor — tenisky — boty — sneakers — dámské, pánské — černé
Supra Scissor — boty — tenisky — sneakers — pánské, dámské — bílé
Supra Scissor — tenisky — boty — sneakers — dámské, pánské — červené
Supra Scissor — boty — tenisky — sneakers — pánské, dámské — černé, červený detail