Batohy Herschel Supply na záda — série Geo

Batohy Herschel Supply – série Geo

Zatímco si pěkně užíváme léta, značky se pomalu připravují na podzimní období zveřejňováním připravených kolekcí oblečení, bot a doplňků. Není tomu jinak u značky Herschel Supply chrlící stylové batohy na záda i tašky přes rameno či do ruky.

V právě vydané kolekci se objevily desítky nových kousků různých barev a vzorů. Jako první mě zaujala minisérie nesoucí název Geo. Obsahuje modely: Little America Backpack, Classic Backpack, Retreat Backpack, Heritage Backpack. Všechny jsou zhotoveny z materiálu složeného z polyesteru a bavlny.

Little America Backpack

Jedná se o prostornější (24 l) model. Na přední části najdete kapsu s překryvnou klopou s nastavitelnými řemeny. Zapínání obstarávají magnetické druky. Stejným způsobem je řešené zapínání hlavního úložného prostoru, ten je však navíc stahovatelný šňůrkou.

Vnitřní část je vystlaná polyesterovou podšívkou. Obsahuje polstrovanou přepážku, díky které můžete bezpečně přepravovat laptop o velikosti až 15″. Nechybí kapsička na MP3 přehrávač nebo telefon. Vyvedení kabelu sluchátek obstarává černá průchodka.

Ramenní popruhy jsou nastavitelné a polstrované. Vysoký komfort zajišťuje odvětrávané polstrování na zadní straně batohu.

Little America patří mezi nejoblíbenější pro svou vybavenost a zajímavý vzhled.

Batoh Herschel Supply – Retreat Backpack, Geo, šedý se vzorem
Plátěný batoh Herschel Supply – Retreat Backpack, Geo, šedý
Stylový batoh Herschel Supply – Retreat Backpack, Geo, šedý, vzorovaný
Batoh Herschel Supply – Retreat Backpack, Geo, šedý

Classic Backpack

Středně velký batoh na záda s objemem 21 l. Obsahuje hlavní úložný prostor a jednu vnější kapsu jsou na zip. Vnitřní část batohu je vystlaná světle červenou podšívkou z polyesteru. Polstrované popruhy na ramena jsou nastavitelné.

Batoh Herschel Supply – Classic Backpack, Geo, šedý se vzorem
Plátěný batoh Herschel Supply – Classic Backpack, Geo, šedý
Stylový batoh Herschel Supply – Classic Backpack, Geo, šedý, vzorovaný
Batoh Herschel Supply – Classic Backpack, Geo, šedý

Retreat Backpack

Tento batoh na záda je v podstatě menší variantou batohu Little America. Na přední části je plytká kapsa bez zapínání. Hlavní úložný prostor s objemem 18 l se zapíná pevně držícími magnetickými druky, větší bezpečnost obsahu pak zajišťuje stahovací šňůrka.

Uvnitř je pevná polstrovaná přepážka rozdělující prostor na dvě části. Jednu z nich využijete pro uložení křehčích věcí – ideální např. pro přepravu laptopu. Ta druhá je prostornější, slouží pro uložení ostatních věcí. Pochopitelně je batoh vybavený malou vnitřní přihrádkou na mp3 přehrávač nebo telefon (včetně kabelové průchodky).

Ramenní popruhy jsou dobře polstrované a nastavitelné.

Batoh Herschel Supply – Little America Backpack, Geo, šedý se vzorem
Plátěný batoh Herschel Supply – Little America Backpack, Geo, šedý
Stylový batoh Herschel Supply – Little America Backpack, Geo, šedý, vzorovaný
Batoh Herschel Supply – Little America Backpack, Geo, šedý

Heritage Backpack

Obdoba modelu Classic, avšak o něco lépe vybavená. Přední část je opatřena kapsou na zip. Na zip je i hlavní úložný prostor dělený na dvě části pevnější přepážkou chránící křehké předměty jako např. notebook (v pohodě se do něj vejdou 15″ stroje). Nesmí chybět malá přihrádka na mp3 přehrávač nebo telefon. K vyvedení kabelu sluchátek slouží průchodka.

Pohodlné nošení zajišťují nastavitelné ramenní popruhy.

Batoh Herschel Supply – Heritage Backpack, Geo, šedý se vzorem
Plátěný batoh Herschel Supply – Heritage Backpack, Geo, šedý
Stylový batoh Herschel Supply – Heritage Backpack, Geo, šedý, vzorovaný
Batoh Herschel Supply – Heritage Backpack, Geo, šedý