Wemove — dámská sportovní kolekce — 2017

Wemove — bílo-béžové legíny — dámská mikina s kapsičkou — béžovo-bílá — dámské sportovní oblečení

Značka Wemove odstartovala svoje působení v roce 2014, kdy se spojily návrhářka Lucie Králová a fitness trenérka Adéla Senetová. Vytyčily si cíl vytvářet funkční a vzhledově přitažlivé oblečení pro milovníky aktivního životního stylu se zaměřením hlavně na pilates, jógu, fitness a volný čas.

Mají za sebou už pětici kolekcí, přičemž hned v první prokázaly velmi rozvinutý smysl pro estetiku, díky kterému jsou schopny konkurovat značkám jako třeba Nike nebo adidas. Přízeň si získávají mimo jiné lokální výrobou i sázkou na materiály dostupné na tuzemském trhu.

Vstup do nového roku přinesl další příležitost přesvědčit okolí o svých schopnostech šestou kolekcí, která najde uplatnění zejména při cvičení pilates, meze použití se však nekladou. Je tvořena legínami, tílky, tričky, sportovními podprsenkami, mikinou, tepláky. Hojně využívá příjemnou béžovou barvu, z materiálů polyester, elastan, viskózu (umělé hedvábí) i bavlnu.

Dostupná je na webu Wemove nebo v eshopu Wemzu.

Wemove — červené legíny — šedé tílko — dámské sportovní oblečení
Wemove — dámské tílko — světle béžové — dámské sportovní oblečení
Wemove — světle béžové tričko — béžové legíny — dámské sportovní oblečení
Wemove — červeno-šedé legíny — sportovní podprsenka — dámské sportovní oblečení
Wemove — béžové tričko — béžové legíny — dámské sportovní oblečení
Wemove — modré a červené legíny — béžové a světle modré tričko — dámské sportovní oblečeníWemove — béžové tepláky — bílé tričko s potiskem — dámské sportovní oblečení

Autorkou fotografií je Eliška Kyselková.