Vánoční dárky z obchodu Freshlabels #darkyjinak

Tipy na vánoční dárky z obchodu Freshlabels #darkyjinak

Obchod Freshlabels v předvánočním čase spustil kampaň #darkyjinak s cílem usnadnit výběr vánočních dárků prakticky komukoliv.

Sortiment rozčlenil do přehledných kategorií podle druhu, podle oblíbené barvy budoucího obdarovaného, podle rozpočtu, ale co je nejzajímavější, podle toho, kdo obdarovaný vlastně je a co ho zajímá. V sekci DÁREK PRO se tak objevily kategorie pro geeky, pro fotograf(k)y, pro náročné, pro zastánce udržitelnosti, pro designlovers, pro gentlemany, pro kolegy(ně), pro sportovce a sportovkyně, pro sneakerlovers, pro děti, pro cyklisty, pro cestovatele, pro milovníky chutí, ale i pro ty co už mají všechno. V klidu doma online lze vybrat vánoční dárky pro kohokoliv. Pokud si i přesto nejste jisti, jestli byste se zavděčili, pak jsou pro vás připraveny praktické dárkové poukazy.

Doprava je u objednávek nad 1 000 Kč zdarma, u doručení na Slovensko je zdarma nad 40 EUR. Garance doručení do Vánoc je u objednávek provedených do 19. 12. do 12.00 v rámci ČR, v případě Slovenska do 18. 12. do 12.00.

Pokud dáváte přednost osobnímu výběru dárků a jste z Prahy nebo Teplic, můžete navštívit kamenné obchody s upravenou předvánoční provozní dobou.