Trička s potiskem Still Good X Woodkid

Trička s potiskem – Still Good X Woodkid

Pokud čtete magazín Urbag pravidelně v předchozím článku jste mohli narazit na zajímavou kolekci triček značky MAMAMA spojující tři kreativní obory a to grafický design, hudbu a (samozřejmě) módu.

V dnešním článku si představíme další počin založený na podobném konceptu.

Mramorová textura a klíče z předloktí

V listopadu spatřila světlo světa kolekce triček s celopotiskem, za níž stojí mladý francouzský návrhář Clément Taverniti se svou značkou Still Good a francouzský hudebník, grafik, režisér a producent Yoann Lemoinev – v posledních dvou letech velice známý pod pseudonymem Woodkid.

Základním motivem této úžasné série je na jedné straně textura mramoru, na straně druhé Yoannovo logo sestávající ze dvou klíčů, které má dokonce vytetované na předloktí.

Woodkid jako všestranný umělec

Yoann, bývalý student umění a klasické hudby, se v posledních třech letech proslavil hlavně symfonickou hudbou a vizuálně propracovanými dechberoucími klipy (sledujte jeho Youtube kanál). Za klip „Run Boy Run“ byl v roce 2012 ověnčen cenou Grammy.

Avšak šňůru prestižních ocenění začal splétat už mnohem dříve produkcí hudebních klipů pro současné hudební hvězdy jako jsou Rihanna, Lana del Rey nebo Drake. Mimojiné sklidil několik lvů na festivalu kreativní a reklamní tvorby Cannes Lions. Výčet všech cen najdete na jeho webu.

Woodkidova koncertní vystoupení jsou propracovaná do sebemenšího detailu. Spojení černobílé scény, úchvatných vizualizací, žesťových nástrojů, bicích a zpěvu umožňuje zažít show opravdu pompézních rozměrů. To předvedl letos i na festivalu Colours of Ostrava (doporučuji jam v čase 0:50).

Kdo si ho nechal ujít, měl by litovat. Kdo zažil, chce zažít znova.

—————————

Uvedenou kolekci triček najdete v oficiálním shopu.

Still Good x Woodkid dámské černé tričko se vzorem
Still Good x Woodkid dámské bílé tričko se symboly
Still Good x Woodkid dámské černé tričko se vzorem
Still Good x Woodkid pánské černé tričko se vzorem
Still Good x Woodkid pánské bílé tričko se symboly
Still Good x Woodkid pánské černé tričko se vzorem