Poselství v kolekci Slow Life Lover od německého labelu DRMTM

DRMTM – pánské oblečení – jarní bunda, kalhoty, tričko, šortky

Label DRMTM z německého Düsseldorfu se poprvé ukázal v roce 2006. Do povědomí se začal dostávat postupně. Nejdříve jako lokální alternativní módní značka, dnes jako jeden z globálně působících hráčů, který má co říci na poli streetové módy.

Tvorba DRMTM je zaměřena na ty, kteří mají touhu odlišit se, podtrhnout svoji individualitu. Jejím výrazovým prostředkem je především grafický design.

Kolekce oblečení jaro/léto 2014 — Slow Life Lover

Tento způsob byl samozřejmě zvolen také u zatím poslední kolekce na jaro/léto 2014, která dostala název Slow Life Lover. Její koncept skýtá pohled na nás samotné v dnešní době technologického boomu, jehož strůjci jsme my sami. Vývoj nových technologií umožňuje vývoj ještě novějších technologií, přičemž eskalace tohoto pokroku pravděpodobně není v souladu s tempem našeho duševního a fyzického vývoje.

Poselstvím této skvělé série pánského oblečení je zvolnění životního tempa. Měli bychom čas od času zapomenout na potřebu účasti na konzumní mašinérii, jíž hybatelem jsou zejména čas a peníze. Na chvíli bychom se měli zastavit a vzdát hold životu, který jsme žili a ztratili.

Bující fauna džungle jako symbol návratu ke kořenům

Tyto myšlenky jsou v kolekci ilustrovány krásným motivem bující fauny v divoké džugli (metafora návratu ke kořenům, návratu do míst, odkud jsme přišli). Vegetace kypí životem a produkuje plody. Mezi nimi se však objevuje metaforický výjev plodů plných zvrácenosti a pokušení – tedy peněz (bankovek).

Na kolekci nenacházím nic, co by se dalo vytknout. Skvělá práce s ústředním motivem (všimněte si i jeho impozantního černobílého provedení), ať už se jedná o mikiny, trička, jarní bundy, kalhoty nebo šortky.

Celá nabídka je dostupná na webu značky: drmtm.com

DRMTM – pánské oblečení – jarní bunda se vzorem, kalhoty se vzorem
DRMTM – pánské oblečení – jarní bunda, kalhoty, vzor jungle
DRMTM – pánské oblečení – třičko se vzorem, šortky, šedá mikina, kalhoty
DRMTM – pánské oblečení – kšiltovka se vzorem
DRMTM – pánské oblečení – černá mikina, šortky, batoh
DRMTM – pánské oblečení – černá mikina s celopotiskem
DRMTM – pánské oblečení – trička a mikiny s celopotiskem
DRMTM – pánské oblečení – černé tričko, šortky
DRMTM – pánské oblečení – bílé tričko s celopotiskem