Plátěný batoh na záda Eastpak Rowlo

Eastpak Rowlo – plátěný batoh tmavě modrý, stylový batoh | Plátěné batohy na záda

V posledních letech zažívají obrovský boom plátěné batohy. Zatím nejvíce oblíbené jsou batohy kanadské značky Herschel Supply. Avšak rozhodně nikomu by neměly uniknout alternativy od značky Eastpak ze sousedních USA existující již od roku 1952. I z této dílny vzešlo několik zajímavých kousků s dobrou vybaveností a tolik oblíbeným hranatějším střihem. Mezi takové se řadí např. model s názvem Rowlo.

Na první pohled s jistotou zaujme jeho jednoduchý vzhled. Při bližším ohledání se pozornost ubírá směrem k funkčním prvkům. Základem je hlavní úložný prostor rozdělený na dvě komory polstrovanou přepážkou. Komora blíže zad je určena pro bezpečné uložení laptopu o velikosti 15″. Druhá prostornější komora slouží pro umístění dalších věcí. Zajištění celého prostoru obstarává stahovací šňůrka a klopa s dvěma přezkami. V horní části klopy se nachází kapsa na zip. Dalším úložným prostorem je prostorná vnější kapsa rovněž se zipem. Pod ní se nachází široké poutko.

Zadní část batohu je polstrovaná stejně jako dva ramenní popruhy. Spodní část je zesílená kůží, která vytváří poutavý kontrast se zbytkem plochy z polyesteru.

Model Rowlo je k dostání v sedmi příjemných barevných varintách — tmavě modré, tmavě šedé, černé s šedými puntíky, výraznější modré, žluté, zelené (olivové) a černé.

Rozměry 43,5 × 27,0 × 15,0 cm a objemem 24 l se model Rowlo řadí do kategorie středně velkých batohů.

Eastpak Rowlo – plátěný batoh tmavě šedý, stylový batoh | Plátěné batohy na záda
Eastpak Rowlo – plátěný batoh černý s bílými puntíky (s tečkami), stylový batoh | Plátěné batohy na záda
Eastpak Rowlo – plátěný batoh modrý, stylový batoh | Plátěné batohy na záda
Eastpak Rowlo – plátěný batoh žlutý, stylový batoh | Plátěné batohy na záda
Eastpak Rowlo – plátěný batoh zelený (olivový), stylový batoh | Plátěné batohy na záda
Eastpak Rowlo – plátěný batoh černý, stylový batoh | Plátěné batohy na záda