Parádní boty holandské značky ETQ Amsterdam

Naposled jsem věnoval článek botám přesně před čtrnácti dny, kdy jste se mohli dočíst o již druhé kolekci sympatické značky Splendix ze Slovenska. A protože je obuv vděčné a velice oblíbené téma, v dnešním článku se posuneme o něco více na sever a to do Holandska, kde působí label ETQ Amsterdam.

Čistý a nadčasový design, výjimečnost a upřímnost

Značka se na webu nepouští do rozsáhlého popisu vlastní návrhářské filozofie, ba právě naopak se snaží za sebe mluvit hlavně svoje výrobky.

Nicméně několik pilířů její tvorby je známo. Patří mezi ně snaha navrhovat boty čistéhonadčasového designu, touha po výjimečnosti a cesta upřímnosti. Pod pojmem upřímnost se skrývá zejména transparentnost výrobního procesu.

Značka se úspěšně vyhýbá svodům rostoucího vlivu levného čínského průmyslu s bídnými pracovními podmínkami, proto veškerá produkce pochází z portugalské manufaktury.

Jakým způsobem a kde vznikají boty ETQ Amsterdam, mužete vidět na poutavém zákulisním videu.

Tenisky, kotníkové boty a zimní boty pro muže i pro ženy

Nezanedbatelným měřítkem obliby každého labelu může být i genderová vyváženost výroby. Často se totiž stává, že se značky zaměřují buď na pánskou nebo dámskou obuv, případně na oboje, avšak s modelovým odlišením.

To ale není případ brandu ETQ Amsterdam. Každý model je navrhován tak, aby byl unisexový a lišil se pouze v řadě velikostí. Důkazem je několik modelů, které jsou nyní v nabídce.

Mezi ně patří i kousky zařazené do zatím poslední kolekce pro podzimu/zimu 2013. Jedná se o nízké tenisky, kotníkové boty a vysoké zimní boty.

Na celý sortiment se podívejte na oficiálním webu.

ETQ Amsterdam nízké tenisky šedé
ETQ Amsterdam šedé nízké tenisky
ETQ Amsterdam luxusní tenisky šedé barvy
ETQ Amsterdam tmavě šedé luxusní tenisky
ETQ Amsterdam luxusní tenisky tmavě šedé
ETQ Amsterdam červené luxusní kotníkové boty
ETQ Amsterdam luxusní kotníkové boty červené
ETQ Amsterdam luxusní kotníkové boty tmavě šedé
ETQ Amsterdam kotníkové luxusní boty šedé
ETQ Amsterdam tmavě šedé vysoké zimní boty
ETQ Amsterdam luxusní šedé vysoké zimní boty
ETQ Amsterdam červené kotníkové boty
ETQ Amsterdam luxusní kotníkové boty červené barvy
ETQ Amsterdam luxusní vysoké zimní boty