Vesty – pánské

Carhartt WIP — pánské oblečení — podzim/zima 2017

Carhartt WIP — pánské oblečení — podzim/zima 2017

Carhartt WIP přispěl do začínající sezóny podzim/zima podobně jako v předchozím roce. Dává velký prostor širším střihům, zároveň se však odklání od markantní inspirace svými začátky a  vrací se zpět do současnosti.

13/9/2017
Raised by Wolves – lookbook podzim/zima 2014

Raised by Wolves — podzimní/zimní kolekce 2014

Kanadský streetwear label Raised by Wolves hledající v inspiraci ve skalistých horách a hlubokých lesích, které jsou domovem krásných vlků, zveřejnil úchvatný lookbook (autorem je fotograf trashhand) nové kolekce oblečení pro letošní podzim a zimu.

22/9/2014
MSGM x Toiletpaper – kolekce letního oblečení

MSGM x Toiletpaper – letní kolekce extravagantního oblečení

Výstřední a barvitá kolekce oblečení vzešlá ze spolupráce italské luxusní značky MSGM, za kterou stojí designér Massimo Giorgetti, a tištěného časopisu Toiletpaper s velmi specifickým obsahem a formou. Právě tyto se staly zdrojem motivů, co se v kolekci objevily.

25/7/2014
Frisur panske oblečení jaro/léto

Pánská móda Frisur – jaro/léto 2014

Ze stejného konceptu, jako u dámského oblečení, vychází i pánská kolekce značky Frisur. Tedy inspirace estetikou Divokého západu z přelomu 18. a 19. století.

31/3/2014
Ucon – pánské oblečení podzim/zima 2013

Skvělá kolekce oblečení značky Ucon – podzim/zima 2013 – část I.

Letos v březnu byla představena obzvláště zajímavá pánská a dámská kolekce určená pro jaro a léto. Už v té době se dalo tušit, že v dalších kolekcích nasazená laťka zůstane minimálně ve stejné úrovni, což se dnes potvrdilo. Pojďme se tedy podívat na čerstvé podzimní a zimní novinky. Nejprve se vrhneme na pánskou část.

7/10/2013
Humör pánské oblečení podzim/zima 2013

Lookbook nové kolekce dánské značky Humör

Jak je známo, Dánsko je působištěm několika výborných módních značek. Mezi ně patří i  značka Humör se skvělým a rozpoznatelným stylem. Podívejte se, co přinesla pro letošní podzim/zimu.