Doplňky pro Apple

Retart — kryty na iPhone 4/4s, iPhone 5/5s, iPhone 6/6s, kryty na mobil s ulistracemi, iPhone case

Kryty pro iPhone s ilustracemi od labelu Retart

S příchodem podzimu se slovenský Retart přihlásil s novým produktem, který se v jeho portfoliu objevil vůbec poprvé. Novinkou jsou kryty pro iPhone zdobené krásnými ilustracemi známých umělců.

3/10/2015
Batohy, tašky Herschel Supply – kolekce Picnic

Batohy a tašky Herschel Supply – nová kolekce Picnic

Značka Herschel Supply chrlí svoje plátěné batohy a tašky jako na běžícím pásu. Tentokrát přišla s extra vyletněnou kolekcí s názvem Picnic. Vzhledově je série velice výrazná díky kostkovanému vzoru složeného z křiklavější modré a červené barvy.

18/6/2014
Batohy a tašky Herschel Supply – kolekce Fine China

Batohy a tašky Herschel Supply — kolekce Fine China

Batohy a tašky Herschel Supply v nové letní květinové kolekci Fine China. Inspirovaná je typickým zdobeným britským nádobím z porcelánu, které se využívá především k odpolednímu pití čaje.

19/5/2014
Candy for Richmen jaro/léto 2014

Candy for Richmen – elegantní a provokativní francouzská móda

Francouzská značka původem z Lyonu přispívá svými kolekcemi do módního světa už osmým rokem. Zakladatelé David a Jerome se rozhodli přinášet komfortní dámskou a pánskou módu postavenou na eleganci na straně jedné a na provokativnosti na straně druhé.

9/5/2014
Retart label

Retart – originální Slovenský label

Retart je slovenský label prezentující současné slovenské a české umělce prostřednictvím unikátních a praktických produktů v malých sériích. Nejnovějším počinem je peněženka připomínající 20. výročí rozdělení Československa.

21/5/2013