Lakenzie — kvalitní pánský streetwear z Bulharska

Lakenzie – nátělníky pískové barvy s perforací – oblečení jaro/léto 2015

Že dobrý evropský streetwear vzniká nejen v zemích jako jsou např. Dánsko, Německo, Francie či Velká Británie, ale i v zemích Balkánského poloostrova, o tom vás může přesvědčit bulharský label Lakenzie působící v krásném hlavním městě Sofii. Jeho filozofie je postavena na využití prémiových materiálů a na návrhu vizuálně přitažlivých a funkčních střihů. Jeho tvorbu lze řadit vedle značek Publish, I love Ugly aj.

Na květen si připravil minikolekci inspirovanou designem sportovního oblečení. Delší a volnější pánské perforované nátělníkytrička poskytují už na první pohled jasnou informaci, že v hledáčku jeho zájmu je především basketbal. Barevnou paletu tvoří velmi příjemné barvy: písková, šedá, černá a bílá.

Upozornění

E-shop Lakenzie.com neuvádí žádný kontakt, obchodní podmínky ani obchodní údaje. Uvádí pouze e-mail pro případ domluvy vrácení zboží. Dle zkušeností zákazníků zboží dorazí do několika týdnů.

Estetika oblečení se výrazně odklonila od původní z roku 2015. Při pokusu o kontaktování, které by vedlo ke zjištění, zda za značkou stále stojí Chris Lakov, jsem nedostal žádnou odpověď.

Lakenzie – šedé tričko s perforací, světle hnědý nátělník (tílko) – oblečení jaro/léto 2015
Lakenzie – černobílé pruhované tričko – oblečení jaro/léto 2015
Lakenzie – hnědý nátělník perforovaný (tílko) – oblečení jaro/léto 2015
Lakenzie – černobílé pruhované tričko, hnědý perforovaný nátělník (tílko) – oblečení jaro/léto 2015