Boty Supra

Boty Supra, sneakers

Kořeny značky Supra sahají do počátku 90. let 20. století, kdy se zarytý fanda skateboardingu Angel Cabada z Kalifornského Orange County rozhodl věnovat tvorbě vlastního oblečení a se svými přáteli založil značku TSA.

Angelovo působení v tomto uskupení trvalo úctyhodných 10 let. Přišel však čas na změnu a při té příležitosti se rozhodl založit vlastní značku oblečení KR3W jejíž je dodnes majitelem. Až poté dospěl k názoru, že by se měl věnovat i výrobě skate/street obuvi. Rozšíření sortimentu značky KR3W o nabídku bot se však nekonalo a k tomuto účelu vznikla značka Supra Footwear.

Boty Supra jsou k dostání v eshopech:

Mezi první kousky značky Supra patřily kotníkové boty Skytop, kvůli kterým Angel sklidil posměch. Nikdo nevěřil, že by se tyto boty mohly někomu líbit. Opak se stal pravdou a z bot Supra Skytop se stal absolutní hit. Poslední kdo se smál, byl Angel.

Od té doby se stala značka Supra kultem nejen ve světě skejťáků, ale i ve světě street fashion. Sortiment bot se dělí na několik hlavních kategorií – nízké tenisky Low Tops, kotníkové boty Mid Tops, vysoké tenisky High Tops a pevné vysoké boty Boots.

Boty supra jsou díky své různorodosti určené pro konzervativcepro vyznavače extravagance. V nabídce najdete minimalistické i zcela výstřední kousky. Rozmanitost barev potěší pány i dámy.

Pokud Vás zajímá kompletní nabídka značky, navštivte její oficiální web.