Boty Supra

Boty Supra, sneakers

Kořeny značky Supra sahají do počátku 90. let 20. století, kdy se zarytý fanda skateboardingu Angel Cabada z Kalifornského Orange County rozhodl věnovat tvorbě vlastního oblečení a se svými přáteli založil značku TSA.

Angelovo působení v tomto uskupení trvalo úctyhodných 10 let. Přišel však čas na změnu a při té příležitosti se rozhodl založit vlastní značku oblečení KR3W jejíž je dodnes majitelem. Až poté dospěl k názoru, že by se měl věnovat i výrobě skate/street obuvi. Rozšíření sortimentu značky KR3W o nabídku bot se však nekonalo a k tomuto účelu vznikla značka Supra Footwear.

Kde zakoupit?

Mezi první kousky značky Supra patřily kotníkové boty Skytop, kvůli kterým Angel sklidil posměch. Nikdo nevěřil, že by se tyto boty mohly někomu líbit. Opak se stal pravdou a z bot Supra Skytop se stal absolutní hit. Poslední kdo se smál, byl Angel.

Od té doby se stala značka Supra kultem nejen ve světě skejťáků, ale i ve světě street fashion. Sortiment bot se dělí na několik hlavních kategorií – nízké tenisky Low Tops, kotníkové boty Mid Tops, vysoké tenisky High Tops a pevné vysoké boty Boots.

Boty supra jsou díky své různorodosti určené pro konzervativcepro vyznavače extravagance. V nabídce najdete minimalistické i zcela výstřední kousky. Rozmanitost barev potěší pány i dámy.

Pokud Vás zajímá kompletní nabídka značky, navštivte její oficiální web.