Unikátní kolekce Never Made bot adidas Originals

adidas Originals Boston SuperxR1 — boty — sneakers — tenisky — šedé

Never Made, tak je nazvaná kolekce bot adidas Originals postavená na unikátním konceptu, který přetváří staré osvědčené siluety předchozích tří dekád na modely se současným až futuristickým vzhledem při využití dnešních technologií výroby.

Z celé osmičky jednoznačně vyčnívá trojice využívající mezipodešev a podrážku dnešních bot NMD_R1, přičemž svrchní část je vypůjčená z osmdesátkových modelů. Jsou to stříbrné Rising StarxR1 s tkaničkami, MicropacerxR1 bez tkaniček, nakonec šedé tenisky Boston SuperxR1.

Pohled do sedmdesátých let naskýtá hybrid Marathonx5923 modré barvy, jehož spodek pochází z modelu I-5923, vršek staví na jedné z prvních běžeckých siluet Marathon. U červených Ix4D je nepřehlédnutelná 3D tištěná mezipodešev, svršek je z I-5923. Agresivní vzhled CountryxKamanda zeleno-bílé barvy staví na podešvi dnešního modelu Kamanda a svršku běžeckých bot Country.

Devadesátky přibližují nízké ZX930xEQT se spodkem moderních bot EQT a černé kotníkové 98xCrazyBYW s masivní futuristickou podešví basketbalových bot CrazyBYW. Oba kousky jsou vybaveny pružící technologií BOOST.

Kolekce je k dostání v obchodech:
FootshopadidasSneakerstudioQueens

adidas Originals Rising StarxR1 — boty — sneakers — tenisky — stříbrné
adidas Originals MicropacerxR1 — boty — sneakers — tenisky — stříbrné
adidas Originals Marathonx5923 — boty — sneakers — tenisky — modré
adidas Originals ZX930xEQT — boty — sneakers — tenisky — šedé, barevné
adidas Originals Ix4D — boty — sneakers — tenisky — červené
adidas Originals CountryxCamanda — boty — sneakers — tenisky — zeleno-bílé
adidas Originals 98xCRAZYBYW — kotníkové boty — sneakers — tenisky — černé