Batohy a tašky Eastpak s leopardím motivem z kolekce Animal

Eastpak – stylový leopardí batoh na záda

Značka Eastpak se řadí mezi lídry výroby batohů, tašek a doplňků podobně jako značka Herschel Supply. Její historie však sahá daleko do roku 1952, kdy byly její produkty vyráběny pro armádu Spojených států.

Postupně s rozvojem trhu se zaměření změnilo na koncové zákazníky. S tímto přechodem však zůstala kvalita zpracování a použitých materiálů, s kterou byly batohy a tašky původně navrhovány pro vojenské účely. Toť důvod, proč produkty Eastpak zaznamenaly raketový růst popularity. Od té doby každým rokem se nabídka rozšiřuje o množství zajímavých kolekcí.

Mezi jednu z nejnovějších připravenou na podzim/zimu tohoto roku (samozřejmě je vydána do oběhu už teď) se řadí kolekce Animal. Za nejzajímavější pak považuji sérii s názvem Cheetah s drobným motivem leopardí srsti v černo-bílé barvě. Čítá několik typů – od klasického batohu na záda, přes příruční cestovní tašku do ruky, městské tašky/kabelky pro ženy, až po velký cestovní kufr či drobné doplňky jako jsou univerzální pouzdro (např. na tiskoviny, tablety) nebo toaletní tašky.

Eastpak – leopardí pouzdro, univerzální
Eastpak – leopardi pouzdro, univerzální
Eastpak – leopardí toaletní taška
Eastpak – leopardí příruční taška
Eastpak – leopardí cestovní kufr
Eastpak – leopardí příruční taška, taška přes rameno na zip
Eastpak – leopardí příruční taška, taška přes rameno