Arcolor — 5. ročník festival mladé módy se soutěží o titul Arfashion Designer 2015

Festival mladé módy Arcolor vyhlašuje další ročník soutěže pro mladé módní návrháře. Během letošního festivalu Arcolor se udělí již 5. titul ArFashion Designer. Zařaďte se mezi jména jako Alžběta Presová, Sandra Švehlíková, Jana Minaříková a Tereza Havránková. Tyto mladé designérky neváhaly, přihlásily se a odnesly si titul ArFashion Designer v minulých letech. Dostat se na výsluní předních návrhářů je tvrdý boj a tak je potřeba umět chytit příležitost za pačesy. Získat titul ArFashion Designer je skvělá příležitost jak upozornit na svůj talent a ukázat světu, co ve vás je. Je to skvělá příležitost, jak nastartovat svou kariéru módního návrháře.

Co vám Festival mladé módy Arcolor nabízí?

Pokud se přihlásíte, získáte pohled profesionálů na vaši tvorbu. Neboť právě odborná porota složená z profesionálů zabývajících se módou, bude hodnotit vaši soutěžní kolekci. Osm finalistů vybraných touto porotou bude moci předvést své soutěžní kolekce na profesionálně zajištěné módní přehlídce na finálovém večeru Festivalu mladé módy Arcolor, před zraky novinářů, módních nadšenců a odborníků. Vítěz získá ceny v hodnotě 10 000 Kč a celoroční podporu ze strany Arcoloru. Následující ročník ho pak čeká nevšední zážitek, kdy jeho modely ovládnou pražské ulice. Vítěz totiž svou další kolekci předvede o rok později v rámci Festivalu mladé módy Arcolor na módní přehlídce, kdy molo vede přímo ulicemi Prahy a jde o nejdelší molo světa měřící přes 3 km.

Kdo se může přihlásit?

Přihlásit se může každý začínající tvůrce bez ohledu na vzdělání ve věku 18-35 let. Soutěž je tak určena jak vyškoleným návrhářům, tak i nadšeným samoukům.

Jak se přihlásit do soutěže ArFashion Designer?

Stačí zaslat fotografie své soutěžní kolekce o 10 modelech a ostatní náležitosti na email designer@arcolor.cz a to do 15. 4. 2015.
Více informací najdete na webu arcolor.cz.